PROMOCJE ! 

 

   Mamy dla Was  PROMOCJĘ SPECJALNĄ   do końca roku!   

Jeśli wartość Twoich zakupów przekroczy 500, 1000 lub 2000 złotych, otrzymasz od nas dodatkowy rabat w wysokości odpowiednio 5%, 10% i 15%. Warto skorzystać!

Dziękujemy za zakupy, team Artexshop

O nas
ArtexShop to pomysł który powstał trochę przez przypadek i na początku z umiarkowaną wiarą w sens takiego działania. Jednak po pewnym czasie uznaliśmy, że jest to oczywista konsekwencja naszych zainteresowań i dotychczasowej działalności i będzie to komplementarne uzupełnienie naszej oferty.
 
Właścicielem sklepu jest firma Artex która od wielu lat specjalizuje się w remontach i naprawach sprzętu żeglarskiego z szczególnym uwzględnieniem jednostek regatowych.  Co powoduje że mamy stały kontakt z zawodnikami, klubami i regatami. Dodatkowo fakt, że jesteśmy ojcami zawodniczek i sami aktywnie żeglujemy tylko przekonał nas o tym, że jest to dobry pomysł.
Gdzieś te ciuchy trzeba kupować : )
 
Sklep ArtexShop posiada produkty firmy Rooster,  dedykowane dla osób czynnie uprawiających żeglarstwo regatowe na malych jak i większych jednostkach. Znajdziecie tu państwo odzież regatową  dla zawodników w wieku od 6 lat w zwyż. Odzież ta projektowna jest tak by zapewnić komfort termiczny i ruchowy w każdych warunkach atmosferycznych na różnorodnych akwenach. Dzięki temu możemy swobodnie cieszyć się żeglugą i zmaganiami sportowymi nie martwiąc się o zdrowie lub niewygody.
 
Do zobaczenia na wodzie : )

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@artexshop.pl lub telefonicznie pod numerem 501 141 224. Profesjonalna odzież regatowa i żeglarska. Rooster Polska, Warszawa, regaty, żagle, zawody, topy, Laser, Optymist, e-boats, buty, pianki, bluzy, czapki, rękawiczki, okulary, Polska 100.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Roostersailing by Artex

Save

Save

Save

Save

Save

Jeśli Twoja łódka wymaga remontu lub naprawy zapraszamy na stronę:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl